Tiranë, i riu nuk ndahej dot nga ish e dashura, tani kërkohet nga policia

Për një të ri nga Saranda, ndarja nga ish e dashura nuk ka qenë aspak e lehtë.

Madje, ai është kthyer në një shqetësim për vajzën, e cila e ka denoncuar.

21-vjeçari Alvaro B., banues në Sarandë, prej 4 ditësh, ka kanosur nëpërmjet telefonit dhe përndjekur në vende të ndryshme ish të dashurën J.B., 19-vjeçe, banuese në Tiranë, bëjnë me dije burime nga policia e kryeqytetit, që shtojnë se një ditë më parë, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe punohet shoqërimin e të riut.