Enca dëgjon bisedën për të aeroport, ja çfarë thotë (Foto)

Zënka midis Encës dhe Noizyt ka qenë një nga temat e diskutimit kohët e fundit nga të rinjtë.

Madje ka qenë vetë këngëtarja e cila ka publikuar një foto në SnapChat në të cilën shprehet se ka dëgjuar në aeroport dy persona që flisnin për këtë ngjarje, pa e ditur që Enca ishte e pranishme. “E di që nuk e keni idenë se unë isha këtu, por ju dëgjova. Interesante!”,-përfundon postimi i saj në rrjete sociale./Gazeta Express/