Kush janë dy shqiptarët që humbën jetën në aksident në Itali

Identifikohen dy shqiptarët që humbën dje jetën në një aksident të rëndë në segmentin San Severo-Termoli pranë fshatit San Paolo di Civitate në Itali.

Mediat italiane raportojnë se shqiptarët janë identifikuar si Shkëlzen Ndreu 28 vjeç dhe Blerium Beci 31 vjeç.

Aksidenti ndodhi kur dy automjete tip ‘Benz’ u përplasën mes tyre, teksa ishin me shpejtësi.

Shqiptarët humbën jetën në vend, ndërkohë që tre të tjerë mbetën të plagosur.