FOTO / Aktorja vuan nga kanceri, ja si është transformuar

Aktorja e famshme vuan nga kanceri. Edith Gonzales ka humbur peshë në mënyrë të frikshme dhe gjendja e saj nuk është pozitive, raportojnë mediat latine.
Aktorja 51 vjeçare vuan nga kanceri në zorrë. Prej disa muajsh ajo i ësëht nënshtruar trajtimeve dhe po jeton me shpresën se gjithëçka do të shkojë mirë.

Ajo ëshët parë në shoqërinë e bashkëshortit të saj dhe ka premtuar se do të jetojë jetën në maksimumin e saj.