MEGASKANDAL/ Beqja dhe Rama marrin ambulancë borxh për të bërë inagurimin e “Urgjencës Kombëtare”

Një mashtrim  i madh po ndodhë tani në spitalin e Traumës këtu në  Tiranë . Me rastin e inagurimit të “Urgjencës kombetatre”   po improvizojnë një ambulance  të re e cial është e paisur më mjete të marra “borxh” nga një spital privat i Lezhës.  Rama dhe Beqja dua ti hedhin hi syve shqiptarve, duke bërë inagurime fasadt të cilat s`janë gjë tjeter veçse show i rradhës. Burime për Opozita.com  bëjnë me dije se ky skandal që po ndodhë sot, nuk është rast sporadik , por i përseritur herë pas here, nderkoh në vijim do sjellim e fakte dhe dokumetat qe deshmojne kete megaskandal.

One thought on “MEGASKANDAL/ Beqja dhe Rama marrin ambulancë borxh për të bërë inagurimin e “Urgjencës Kombëtare”

 • March 10, 2017 at 12:30 am
  Permalink

  Shikoni gjerat me elementare se mereni me keto Martina.
  5-10 persona vdesin ne dite ngaqe ne spirale ska albumine.
  Prandaj MOS genjeni popullin se e Dini fare mire qfar do te thote te vuash me ceroze.
  Shpirt. Kazem.

Comments are closed.