Arian Çani zbulon një sekret që se keni ditur më parë

Arian Çani zbulon sekretin që s’e keni ditur për martesën e tij dhe flet për jetën private për herë të parë…

Mbrëmjen e së hënës në spektaklin “YFSF”, pasi këngëtarja Arlinda Gjoni ka interpretuar këngën e Artiola Toskës, Çani ka treguar se Artiola është këngëtarja e tij e preferuar. Ai ka shtuar duke thënë se nëse do të martohej një ditë, në dasmën e tij do të ftonte si këngëtare Artjola Toskën,shkruan intv.al. Pikërisht në këtë moment kanë lindur dhe dyshimet se Çani nuk është i martuar me atë që të gjithë e njohin si bashkëshortja e tij. A ka qenë kjo batuta e tij, apo është i vërtetë fakti që ai është ende “beqar”? Me siguri Çani do e sqarojë kete në netët në vijim.