Ledri, reperi më i pëlqyer në Rusi

Reperi i njohur Ledri Vula është një nga këngëtarët më të suksesshëm në Kosovë.

Megjithatë siç duket suksesi i tij nuk ka mbetur vetëm këtu por ka bërë bujë edhe në tregun rus.

Së fundmi, televizioni rus “Adiago”, në faqen zyrtare të tij ka listuar këngën e re të Ledrit, si një ndër më të pëlqyerat e javës.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vetë menaxheri i reperit, Faton Shoshi, përmes një fotografie të publikuar në Instagram.

Ledri këtë vit ka pasur shumë sukses me projektet e tij muzikore “U harrum” dhe “Nona”, në bashkëpunim me Young Zerkën.

Image