FOTO/ Neymarit s’i ndahet shpirti nga Barcelona, ja çfarë shkruan në Instagram

Paulinho është zyrtarisht lojtari i ri i Barcelonës. Ai ende nuk është prezantuar në “Camp Nou” dhe ditët e ardhshme pritet të mbërrijë në Spanjë.

Për kalimin e tij te katalanasit ka reaguar, ish-sulmuesi i Barcelonës, Neymar. Përmes një postimi në rrjetet sociale, “ylli” brazilian shkruan: “Vëlla, të gjithë suksesin e botës për ty, shpresoj që të jesh i lumtur siç isha unë”, shkruan ylli i ri i PSG-së në Instagram.