Deputeti i PD lëshon perlën: Gjithë punonjëset e administratës të ngrenë këmbët lart…ku të duan

Pas denoncimit me foto, se si sillen e çfarë bëjnë policet në komisariatin e Lushnjes, deputeti demokrat Myslim Murrizi, ka lëshuar një thirrje ‘perlë’, duke i bërë thirrje femrave në administratë të ngrenë këmbët sa te duan e ku te duan.

Postimi i deputetit Murrizi

Per te gjithe ATA qe u habiten shume per foton e postuar ne fb tim rreth nje denoncimi te ardhur nga nje qytetare.

Se pari foto ishte hedhur nga vete vajzat ne foto.

Se dyti eshte shume i rendesishem denoncimi i qytetarit qe sorollatet nga punonjesit e administrates, sesa foto.

Dhe se treti nuk e kam ditur qe kjo qenka MODE qe fillon nga i pari i ketyre.

Nga sot i bej thirrje te gjithe punonjeseve te shtetit qe ti ngrene KEMBET sa te duan e ku te duan.