Shokuese, i riu vret ish-gruan dhe shtatë shokët e përbashkët

Një ngjarje makabër ka ndodhur në SHBA ku një persona ka vrarë ish-gruan e tij dhe shtatë shokë të përbashkët.

Nga kjo ngjarje makabër kanë mbetur edhe dy persona të plagosur. Agresori më pas është qëlluar nga Policia.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, por mësohet se ata kanë qenë duke ndjekur një ndeshje futbolli.

Viktimat jane: Myah Sade Bass, 28; Antony Michael Cross, 33; Olivia Nicole Deffner, 24; James Richard Dunlop, 29; Caleb Seth Edwards, 25; Darryl William Hawkins, 22; dhe Rion Christopher Morgan, 31.