Befasi! Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe.

Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net.

Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi të Tarës dhe Kaias, përmes së cilës uroi për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave. E këtë foto e komentoi Afrona.

E dashura e Bleros i la dy emoji në formë zemre, duke e shprehur kështu dashurinë që ka për vajzat e Teutës.