Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit, në lagjen 18.

Nga të dhënat e para mësohet se një person ka mbetur i plagosur. Ai është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani, mësohet se nuk ka të arrestuar.