‘Balili ka videot e orgjive të Ramës dhe tre ministrave të tij në Santa Quaranta’

Kjo deklarate eshte bere edhe me pare. Por sot ish kryeministri Sali Berisha e risjell serish, pasi Policia zbarkoi ne hotelin luksoz te vellait te Klement Balilit.

Ja cfare shkruan sot Berisha:

Balili ka videot e orgjive te Norieges dhe tre ministrave te tij ne Santa Quaranta!
Qytetari dixhital pyet! sb

“Pershendetje doktor. Dysheket dhe batanijet e piatat ne Santa Quaranta u sekuestruan Po videot e orgjive te Rames dhe tre ministrave te tij, Ahmetit,Gjiknurit dhe Tahirit kush i ka?Ato i ka Balili si mburoje dhe hajmeli per arrestimin e tij!”