FOTO/ Argjentinë-Nigeri, formacionet zyrtare. Mungon ylli i madh

Argjentina dhe Nigeria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet në orën 17:30.

Tek formacioni argjentinas bie në sy mungesa e Lionnel Messit.

Image

Image