Video/ Cana nxjerr sekretet e çunave të Kombëtares në dhomat e zhveshjes

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana rrëfeu gjatë emisionit “Xing me Ermalin” se çfarë ndodh në dhomat e zhveshjes së Kombëtares.

Cana tha se lojtarët e kombëtares përveç, Mërgim Mavrajt, rrëfejnë aventurat me femrat, bëjnë dush pa të brendshme dhe flasin edhe llafe të pista.

Por, pyetjes së sikletshme se cilit nga futbollistët mban erë djersë edhe pas dushit, Cana evitoi të thotë emra.

“Të them të drejtën ata janë shumë të kujdesshëm dhe unë nuk dalloj asnjërin prej tyre”, tha Cana.