VIDEO/ Turqi-Shqipëri, ‘çmenden’ kuqezinjtë në Antalya, Sadiku shokon turqit

Kombëtarja shqiptare po luan në këto momente në “Antalya Arena” një ndeshje miqësore me Turqinë, shkruan SYRI.net.

Kuqezinjtë janë perfekt. Në minutën e 39-të Roshi kroson nga e djathta dhe këtë herë Sadiku realizon me kokë. 2-0 për Shqipërinë brenda në fushë turke.

<iframe width=”640″ height=”360″ id=”am__1121522″ frameborder=”0″ allowfullscreen src=”http://e.abingmedia.com/v/16/1121522.html”></iframe> <script src=”http://e.abingmedia.com/am__loadplayer_v2.js”>{“videoid”: “1121522”, “sid”:”16″}</script>