Deputetja e pranon hapur: Ja ku i blej rrobat unë!

E ftuar në programin “Garderobë” të drejtuar nga aktori Romir Zalla ka qenë deputetja
e PD-së, Grida Duma. Përpos të tjerave ajo është pyetur rreth stilit dhe veshjeve të
saj. E pyetur se përse ajo është ndër të paktat politikane që nuk është komentuar
rreth markave të rrobave, apo autenticitetit të tyre, Grida është përgjigjur se nuk mban
gjëra fallso.

 

 

“Kjo ndodh sepse unë nuk mbaj gjëra fallso. Dëgjoj shpesh kur thonë për filanin se ka veshur rroba firmato dhe sapo janë komentuar për këtë, menjëherë janë justifikuar duke thënë se i kanë fallso”,- ka sqaruar deputetja.

 

Image result for grida duma

 

Nuk e dimë saktë për çfarë Grida Duma e ka patur fjalën, por kujtojmë se në vitin 2015-të çanta “Louis Vuitton” e Elisa Spiropalit u bë objekt bisede në Facebook mes saj dhe aktorit të humorit Julian Deda. Spiropali iu përgjigj asokohe se çanta që mbante ishte një dhuratë grash dhe për më tepër ishte fallso.