Vajza e Ema Andresë nuk i lë vend imagjinatës, ‘fshihet’ pas një tyli blu

 

Ajo ngjan tepër me nënë e saj, gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën moskokëçarëse. Vajza e Ema Andresë, Sara Kapo ka tërhequr vëmendjen  e të gjitha mediave kohët e fundit për shkak të fotove të nxehta që ka postuar në faqen e  saj në Instagram.

Me një veshje intime shumë transparente, dhe me një make up tipik i stilit të saj, Sara i ka treguar të gjitha duke vënë në pah edhe format “bombastike”.

Megjithëse Sara ka vendosur të qëndrojë larg botës së televizionit, ajo nuk mund t’i shpëtojë vëmendjes mediatike pas realizimit të këtyre fotove “të nxehta”.

Publikimi i tyre vjen vetëm pak kohë pasi nëna e saj, aktorja Ema Andrea u shfaq në skenën e teatrit topless, duke luajtur në një skenë tronditëse dhe tërheqëse për publikun shqiptar.

Sara Kapo është e njohur për thyerjen e tabuve.