Oriola Marashi pozon sexy, por komenti i Ermal Mamaqit i ‘shkatërron’ imazhin

Oriola Marashi është padiskutim modelja më seksi e momentit dhe fama e saj po rritet goxha dita-ditës.

Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto “Hot” dhe detyrimisht nuk mund të anashkalohen pa u komentuar. Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet tejet elegante, e veshur me një fustan të gjatë.

Fustani i gjatë i hapur te pjesa e gjoksit dhe këmbët, bëri që ajo të “ndezë” rrjetin me këtë imazh.

“Faleminderit shum bashkepunetoreve me te mire shqipetare prej te cileve u duka kshu…”, shkroi ajo, por siç duket sipas Ermal Mamaqit, modelja seksi nuk ka përdorur fjalën e duhur në shkrimin e saj.
Bëhet fjalë për “u duka”, për të cilën Ermali ka komentuar disa emoji duke qeshur me lot. Por ky koment nuk është se i ka pëlqyer shumë Oriolës e cila ia ka kthyer me atë fytyrën si konfuze të maçokut.