Vrasja e 21 vjeçares nga Fieri/ Shpërthen këngëtarja shqiptare: O mashkull idiot …

Duket se ngjarja e djeshme në Tiranë, e cila përfundoi me një bilanc negativ, i ka lënë një shije të shëmtuar edhe këngëtares Anjeza Shahini.

Ky rast i cili tronditi mbarë opinionin publik, ka sjellë edhe reagime nga radhët e artistëve.

Përmes një statusi në Instagram, ajo shprehet e revoltuar për mënyrën dhe shkaqet që çuan në ngjarjen e rëndë, si dhe arsyet pse një i ri posedon një armë zjarri.

“Përse një djalë i moshës 23 vjeçare, posedon një armë??? Apo edhe në këtë pikë duam të jemi si Amerika! #bollomashkullidiot”, shkruan Anjeza Shahini.