Besi postoi foton nga Santorini. Ermal Mamaqi, vetëm ti mund të shkosh andej në shkurt [FOTO]

Ashtu siç na njoftuan me anë të postimeve në Instagram, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë vendosur të udhëtojnë drejt ishullit të Santorinit në Greqi për të shijuar pushimet.

Deri këtu jemi në rregull, por një sy kritikë si ai i Ermal Mamaqit përsëri ka vënë re diçka që ndoshta nuk i ka tingëlluar dhe aq normale.

Si gjithmonë Ermali nuk ka mundur të shmangi këtë fakt dhe ka lënë një nga ato komentet që vetëm Ermali di ti bëj.

“Vetëm ti mund të shkosh në Santorini në shkurt”, shkruan Mamaqi në postimin e Besit duke treguar se pushimet në ishull janë të përshtatshme për sezonin e verës.

Por Bes Kallaku duket se nuk e ka lënë me kaq, ai ka reaguar duke lëshuar edhe një batutë që ka shkaktuar të qeshura pa fund.

“ Tani është sezoni i ndërtimit, kur të vija për të punuar!”-ka shkruar Besi si kundërpërgjigje ndaj Ermalit.

srtgh.PNG