Futbollisti i Liverpul tregon gishtat e nxire pas ndeshjes nga i ftohti, dhe pyet tifozët se si mund të shkrihen

Ndeshja e Liverpul me Southampton përfundoi me rezultatin 2-0, mirë po nuk ishte edhe aq e thjeshtë për lojtarët. Futbollisti Adem Llallana, edhe pse u aktivizua vetëm 10 min, nuk arriti ti shpëtonte ndikimit që patën kushtet atmosferike ekstreme. Ai ka postuar një foto pas përfundimit të ndeshjes, ku tregohen gishtat e ngrirë, dhe ka kërkuar mendimin e tifozëve, duke i pyetur se si mund të shkrihen.