Lau duart me shampanjë, por këngëtarja shqiptare “lë nam” në dy emisione(foto)

Është një ndër këngëtaret më seksi të showbizi-t shqiptar. Ajo është Fjolla Morina, të cilën së fundmi e kemi parë të japë shumë intervista. Morina para pak ditësh dha dy intervista, te Rudina Magjistari dhe te moderatorja Roza Lati.

Por me siguri shumë prej jush u ka shpëtuar një detaj te Fjolla gjatë intervistës së dytë tek Lati. Kur ishte e ftuar te Rudina, këngëtarja shkëlqeu me pamjen e saj, ku madje prezantuesja tha se i “kishte shkuar në studio Kim Kardashian”.

Por si duket Morina ka ‘përtuar’ të ndërrohet edhe të vishet ndryshe tek emisioni i Roza Latit, ku të njëjtën gjë ka bërë edhe bashkëpunëtori i saj stilist.

Vërtet mund të kenë bërë regjistrimin në të njëjtën ditë por kjo nuk e justifikon daljen në dy emisione më të njëjtën veshje, pasi Fjolla njihet për pamjen dhe look-un e saj të veçantë.

Si duket këtë herë do ketë harruar vërtet se para pak ditësh lau edhe duart me shampanje, edhe askush mos mendojë se nuk ka gjendje financiare.