Revoltohet këngëtari shqiptar: As majën e thoit nuk do e lëviz për ju [FOTO]

Shumë nga këngët e tij e kanë marrë menjëherë pëlqimin e publikut duke e kthyer ndër më të preferuarit.

Por së fundmi diçka e ka mërzitur shumë këngëtarin dhe këtë e tregon postimi i bërë në Instastorie. Erik lloshi aty ka shprehur gjithë ‘inatin’ me njerëzit që nuk e mbështesin. “Gjëja më e poshtër në këtë botë është kur nuk merr kurrë atë që jep. Por nuk duhet harruar diçka bota është me rrota o njerëz nesër do keni ju nevojë për mua po as majën e thoit s’kam për të lëvizur” ka shkruar Eriku pa zbuluar se kujt i drejtohet.

28054046_555968211435180_1369243723_n.jpg