Nëse mendoni se do të duroni, shihni pozat supersensuale të bukuroshes 25 vjecare (Foto)

Ish Miss Britania Shelby Tribble ka treguar se sa seksi është në një fotosesion të nxehtë me të brendshme, derisa pritet që jo të bëj debutim në “Towie” si e dashura e Pete Wickit.

Nga kjo javë ajo pritet që të jetë në Towie pasi që u pa dhe është në lidhje me Pete Wicks.

Por, ish Miss Britania e Madhe, Shelby Tribble, ka treguar pak para kësaj paraqitje se sa seksi është duke pozuar në të brendshme për revistën “Sixty6”.

Bukuroshja 25 vjeçe e ka bërë këtë në një kohë ideale, duke i përgatitur shikuesit se sa e mrekullueshme dhe seksi është ajo sidomos kur paraqitet në të brendshme.

Madje në disa foto ajo e ka mbuluar modestinë me ndonjë peshqir, por megjithatë ka ekspozuar shumë./e.e