Çfarë na humbi dje nga nga seance plenare! Monika Kryemadhi sy më sy me Edi Ramën

Kjo është një foto pikante që nuk u pa dje në rrjet por nuk i ka shpëtuar syrit të fotografit Agim Rama.

Pak para se situata Kuvendi të përlyhej me miell, vezë e ujë, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka shkuar kryeministrit Edi Rama pranë dhe të dy janë parë në sy ndërsa kryeministri e shikon vëngër.

Nuk dihet se çfarë mund t’i ketë thënë Kryemadhi Ramës por nga shikimi i tij, s’duket të jetë asgjë e mirë.

Në foto duket edhe Bushati me gojën mbushur me ujë e ndërsa pak më poshtë tyre Lulzim Basha i buzëqeshur dhe i pavëmendshëm ndaj “ndeshjes” sy më sy të Kryemadhit me Ramën.