‘E kam parë pa fustan…’ Rashel Kolaneci bën deklaratën befasuese për Oriolën

Modelja sexy Oriola Marashi është sulmuar nga  fansat pas fotove të saj super të nxehta.

Ajo ka ndarë një moment me fansat ku tregon lartësinë e saj,  që në fakt është e konsiderueshme.

‘1.83 metra e gjatë’ ka treguar një detaj për veten modelja teksa u vu në mesin e sulmeve të fansave të cilët e akuzuan dhe për photoshop.

Por ketë herë i ka dalë në mbrojtje ish velina e ‘Xing’, Rashel Kolaneci.

‘Me besoni është 100% keshtu e kam pare une pa kete fustanin” ka shkruar Rashela në foton e Oriolës dhe menjëherë pas këtij komenti fansat janë vërsulur ndaj saj duke i kujtuar dhe një herë se fjala e saj nuk ka vlerë pasi Rashel  është një nga femrat që më shumë e përdor photoshopin.

ImageImage