Video/ Aksidentohet aktori i famshëm, përfundon me urgjencë në spital

Aktori i famshëm Will Ferrell është përfshirë në një aksident me makinë në Aliso Viejo, Kaliforni.

Aktori  është shtruar me urgjencë në spital.

Ferrell ishte një nga tre pasagjerët në makinë kur u përplasën.

Ata u goditën në pjesën e pasme nga një makinë tjetër.

Raportohet se shoferi 22-vjeçar që i goditi ishte në gjendje të përgjumur.

Goditja, bëri që makina e aktorit të përplaset me ndarësen e autostradës dhe më pas të përmbyset.

Në makinën yllit të Hollywood ndodhej Andrew Steele, Funny or Die, dhe një grua 27-vjeçare.

Shoferi ishte një burrë 62-vjeçar.

Raportohet se të gjithë janë jashtë rrezikut për jetën.