Video/Albërie Hadërgjonaj në shtrat me një djalë të ri, ai i heq dhe brekët

Ajo është një nga gjyshet më seksi, por dhe një nga këngëtaret më të kuruara edhe pse nuk është e brezit të ri.

Dhe jo më kot Albërie Hadërgjonaj është cilësuar si një nga rivalet më të mëdha për vajzat e saj të reja.

Kengetarja e njohur është kthyer sërish në studion e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ku ka vendosur të flasë pa doreza.

Ajo ka pranuar se nuk janë të rralla herët kur ngacmohet nga djem më të rinj në moshë.

Në videon e publikuar paraprakisht nga emisioni, Albëria shfaqet në shtrat me një djalë të ri i cili është krejtësisht i zhveshur, madje tregon se heq dhe mbathjet e tij.