Pasi puthi në buzë të ftuarin e saj në emision, Roza Lati prezanton të dashurin, të dy shfaqen duke u puthur në publik

Ajo bëri namin pak ditë më parë! Puthja mes Roza Latit dhe reperit Fero gjatë emisionit të saj ishte një nga ngjarjet më të komentuara të ditëve të fundit. Megjithëse shkëmbeu një puthje në buzë, Roza ka deklaruar se e ka të dashurin e saj, me të cilin është mjaft e lumtur.

Prezantuesja deri më sot e ka mbajtur të fshehtë partnerin e saj, mirëpo, pasi i gjithë rrjeti u çmend nga puthja me Feron, Roza ka vendosur që më në fund ta publikojë të dashurin.

Çifti shfaqet duke darkuar, ndërkohë që shkëmbejnë puthje pasionante në buzë. Megjithatë, Roza e ka mbuluar fytyrën e partnerit të saj, duke e lënë ende misterioz në sytë e publikut.