Zyrtari i PDK-së tallet me Milaim Zekën

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Arton Muhaxheri ka zgjedhur rrjetin social ‘Facebook’ që të tallet me deputetin e Nismës Socialdemokrate Milaim Zekën, njofton Gazeta Blic. Muhaxheri ka shkruar në profilin e tij zyrtar në ‘Facebook’, se Milam Zeka është njeriu që ka jetuar në të gjitha kohërat dhe që ai i dinë të gjitha gjërat. Më poshtë e gjeni postimin e plotë të Arton Muhaxherit