Berisha nxjerr foton: Rama festoi mbrëmë me Dakon shndërrimin e Partisë Socialiste në Parti Siçiliste

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar nje foto, ne te cilen sipas tij, Rama dhe kreu i bashkise se Durres, Vangjush Dako po festojne ate qe Berisha e quan ‘shnderrimin e ‘Partise Socialiste ne Parti Siçiliste!”.

“Tek Vollga, Noriega me Gjushin dhe kusur para 30 min po festojne shnderrimin e Partise Socialiste ne Parti Siçiliste! sb”- shkruante mbreme ne darke Berisha.rama