Dëgjon për herë të parë këngën ‘Toto’ të Nozy-t, reagimi i këtij amerikani është epik!

Reperi nga Shqipëria, Noizy është mjaft i përfolur në shtypin mediatik.
Këngët dhe hitet e mëdha të tij po dëgjohen jo vetëm në trojet shqiptare por anembanë botës, shkruan lajmi net.

“Toto”, është kënga e fundit e reperit që e ka publikuar para pak ditësh, e cila është në gjuhën arabe por që në shqip i referohet organit gjenital të femrës.

Këngën e Noizyt së fundmi e ka dëgjur dhe komentuar edhe një amerikan i cili ka shfaqur në Youtube projektin teka këndon bashkë me Noizyn por që nuk kupton çfarë është Toto.

“She give me her toto”, reperi mendon se “what she give me her toe”, (Ajo më jep gishtin e këmbës), çka është duke thënë- shprehet ai.

Për më shumë, shikoni reagimin epik të reperit.