Foto/ Gruaja e futbollistit serb lë nam, vë penisin mbi gjoks

Jelena Karluesa është një këngëtare e njohur serbe.

Ajo dallohet edhe për format e saj trupore dhe për fotot e nxehta që poston shpesh në rrjetet sociale.

Jelena prej vitesh është e martuar me futbollistin e kombëtares serbe, Dusko Tosic.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në Intagram ku i ka habitur të gjithë me veshjen e saj.

Jelena ka mbuluar gjoksin e saj bombastik me një palë reçipeta në formë penisi duke provokuar hapur.

Veshja e saj është komentuar pafund edhe nga ndjekësit e saj.