FOTO/ Wanda-Icardi, pushime tmerrësisht seksi…

Zërat e merkatos dhe ato të rinovimit, duket se nuk e shqetësojnë aspak çiftin Wanda-Icardi, që vijojnë të qetë pushimet e tyre.

Pas një sezoni shumë të lodhshëm, por edhe të suksesshëm, çifti Icardi udhëtuan disa ditë në një tur Afrikan, ndërsa tashmë po shijojnë bregdetin, ku duket se po argëtohen vërtetë.

Në Instagramin e modeles argjentinase nuk mungojnë fotot solo mjaft “të nxehta” të saj, por edhe ato me kapitenin e Interit.