Nëse Alketa Vejsiu do të martohej edhe një herë, do ta bënte vetëm për këtë arsye!

Pas sfilatës së “Class by AV” dhe pas mbylljes së “Në Kurthin e Piter Pan”, Alketa Vejsiu është shfaqur sot si e ftuar në emisionin e pasdites në Tv Klan, “Rudina”.

Sigurisht, as Alketa nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve mbi dasmën e saj nga Rudina, e cila e ka pyetur moderatoren nëse mendon për një dasmë të dytë.

“Nëse do të vishesha sërish me të bardha do të kisha zgjedhur fustanin e Meghan Markle. Ai ishte shumë i bukur, materiali saten që derdhej në trup dhe çdo detaj tjetër e bënte të dukej shumë fin”, – ka treguar Alketa, të cilën vetëm fustani i bardhë i dukeshës do ta çonka edhe një herë në altar, shkruan blitz.al.

Epo, ne këtu do të jemi duke pritur.