Rusi 2018/ Ja ndeshjet që do luhen sot

Pas spektaklit që kemi shijuar deri tani kupa e botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten të dhurojnë spektakël dhe gola.

Sot do të luhen plot 4 ndeshje. Ato janë:

16:00 Arabia Saudite vs Egjipt

16:00 Rusi vs Uruguai

20:00 Iran vs Portugali

20:00 Spanjë vs Marok