Spanjë – Argjentinë, Mourinho: Ja kush kualifikohet në gjysmëfinale

Jose Mourinho ka zbuluar ekipet që ai mendon se do të avancojnë deri në gjysmëfinalet e Kupës së Botës që do të luhet në Rusi këtë verë duke filluar nga dita e enjte.

Në krahun tjetër, ai mendon se Messi do ta mundë Spanjën në çerekfinale dhe do të përballet me Gjermaninë.

Sipas “Special one” Brazili, Gjermania, Argjentina dhe Portugalia janë 4 skuadrat gjysmëfinaliste.