Kim Kardashian reklamon parfumin e ri me të pasme

Kim Kardashian është një prej femrave më të ndjekura në botë dhe cdo gjë që ajo bën komentohet në faqet rozë. Këtë herë ka zgjedhur një mënyrë të re për të reklamuar parfumin e saj të ri.

Nëpërmjet disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, ajo është shfaqur me bikini dhe shumë seksi duke vendosur shishen sipër të pasmeve.

37-vjeçarja ka arritur të fitojë rreth 1 milionë dollarë në vetëm një minutë pasi kishte nxjerrë në treg parfumin e saj të ri.

Kim shpërndau edhe disa fotografi të tjera ku dukej provokuese dhe seksi.