E vyshkur dhe e rrudhur bukuroshja shqiptare, Bleona ‘topless’ në plazhet italiane

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti është shfaqur “topless” në plazh.

Fotot janë publikuar në mediat e huaja.

Raportohet se fotografitë janë shkrepur në Sardenja të Italisë, ku po pushon 39-vjeçarja.

Kjo nuk është hera e parë, që këngëtarja shfaqet në publik me shumë pak rroba në trup.