Të pasmet më seksi në rrjetet sociale, ndër to edhe dy shqiptare…

Ajo është njëra nga femrat me seksi në planet. Sikurse ajo edhe thuajse të gjitha super bombat e showbizit ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale. Daily Star ka publikuar të famshmet më të pasmet me seksi në industrine e showbiz.

Jane femra si Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyonce, Coco, Amber Rose e shumë të tjera. Padyshim këtu e gjeni edhe dy yjet shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha.