Foto/ Cristiano Ronaldo, “më i bukuri në Univers”

Georgina Rodriguez e ka shprehur gjithmonë hapur dashurinë për Cristiano Ronaldon, duke postuar shpesh herë foto dhe video me dedikime të veçanta ndaj tij.

Këtë herë, modelja bukuroshe nuk ka hezituar t’i tregojë futbollistit portugez se sa tërheqës është ai për të, duke komentuar në një foto tepër të nxehtë që ylli i Juventusit ka postuar mëngjesin e sotëm.

“Më i bukuri në Univers,” shkruan 24 vjeçarja në fotografinë ku Ronaldo shfaqet duke bërë banjo dielli në një jaht luksoz.

Ndërsa kombëtarja e tij luan nesër me Italinë, sulmuesi juventin vazhdon të pushojë në pritje të grumbullimit me bardhezinjtë e Juventusit, me të cilët ende nuk ka lënë të lërë gjurmë pas tre ndeshjeve të para në Serie A.