Sa u pagua Vildane Zeneli për performancën me Tunën

Kënga e shumëpritur e Tunës dhe Sevenit është publikuar ditën e djeshme në kanalin muzikor Youtube.

Videoklipi i këngës është komentuar shumë për shkak të skenave të nxehta.

Protagoniste në videoklip ishte edhe modelja me format bombastike Vildane Zeneli, e cila u shfaq shumë joshëse.

Por sa e ka paguar Seveni Vildanen për paraqitjen e saj në videoklipin e këngës “Maria”?

Këtë e ka zbuluar në një intervistë për “Sevenbizz”, vetë këngëtari.

“Vildanen e kam shoqe prej kohësh, nuk ka fituar para për videoklipin, e ka bërë për qejf, për hatrin tim se është shoqja ime. Normalisht ajo është modele me emër në Amerikë, ajo është speciale”, është shprehur Seveni.