Stresi sot para gjykatës, do të njihet me masën e sigurisë

Stresi do të dalë përpara Gjykatës së Tiranës për masën e sigurisë.

Reperi u arrestua më 17 tetor si pjesëtarë i një bande që merrej me trafikim narkotikësh dhe krime kundër personit.

Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, u arrestua në një hotel në Linzë, ku iu gjet një sasi e vogël kokaine dhe një pistoletë.