Itali, ngordh qeni pak orë pasi kishte vdekur padronia e tij

Qeni është miku më i mirë i njeriut. Në Itali një 70-vjeçare ka ndërruar  jetën dhe më e çuditshmja është se pak orë më pas ka ngordhur dhe qeni i saj.

Marianna Chessa kishte adoptuar disa vjet më parë një qen të racës pastor marema, të cilin e kishte quajtur, Fofo.

Që nga ajo periudhë ata ishin bërë të pandashëm. “Duke mos dëgjuar zërin e saj për disa ngordhi dhe ai. Tani janë bashkë në qiell”- ka thënë djali i 70-vjeçares.