Sara i merr “frymën” të dashurit

Sara Sampaio dhe Oliver Ripley janë tanimë prej disa vitesh në një lidhje romantike.

Megjithatë, duket sikur çifti i famshëm po përjeton ende ditët e para të romancës.

Engjëlli i “Victoria’s Secret” është fotografuar e shtrirë sipër aktorit 35 vjeçar, teksa ky i fundit po merrte rreze në një shezllon në Tulum, në Meksikë.

Modelja 27 vjeçare, e cila kishte veshur bikini të kuqe që i nxirrnin në pah trupin seksi, dukej tepër e dashuruar krahë partnerit të saj.