Truri i PD, pozon me banane!

Fahri Balliu që shpesh është parë si njeriu që ha vetëm paçe, pilaf, duke u rrumbullosur, ka vendosur seriozisht ta ndërroj ushqimin. Tani do banane dhe rrush.

Ndërkohë që djali i tij proteston çdo ditë tek Unaza e re, Fahriu, pas këshillave të marra nga presidenti Ilir Meta ka menduar të ndërroj ushqim.

Në një foto të siguaruar nga CNA.al, shihet se Fahriu i shoqëruar nga presidenti Meta ka filluar të hajë banane dhe rrush./CNA.al