Arbana lodhet nga martesa dhe del për gjah

Moderatorja shqiptare po jeton vetëm me të birin tashmë dhe se bashkëshorti i saj Ardit Kero është ‘arratisur’ drejt Amerikës, Arbana duket se ka gjetur një mënyrë për ta superuar këtë situatë. E lodhur nga martesa ajo po mendon te hyj ne njohje te reja.

Moderatorja shqiptare ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet teksa argëtohet duke kënduar në një festë. Me mikrofon në dorë, Arbana shfaqet duke kënduar së bashku me një mikeshën e saj. Përsa i përket lajmeve mbi dicorvin mamaja e 4-vjeçarit, Joni nuk ka bërë asnjë lloj reagimi deri tani.