Foto/ Modelja daneze ngrit temperaturat

Në këto ditë të ftohta janari modelet më në zë të botës janë siguruar që të rrisin temperaturat për të gjithë ndjekësit.

Është pikërisht modelja Nina Agdal është shfaqur mjaft e nxehtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja daneze mori disa ditë pushime për tu relaksuar në ishujt Turks dhe Caicos.

Me oqeanin që shkëlqente në sfond, 26-vjeçarja pozoi topless duke vënë në pah gjoksin bombastik.