A do kandidoj Elvis Naçi kundër PD-PS për kryetar Bashkie Tiranë?

Pritet që Elvis Naci të kandidoj per kryetar Bashkie Tirane kunder PD-PS. Negociator të një poli të tretë pritet të kandidojnë Elvis Nacin për kryetar Bashkie

Top Channel shpall personazhin e vitit. Ja cilin vend eshte renditur Elvis Naci si e komentoni kete renditje?

Top Channel shpall Elvis Nacin si personazhin e vitit, ja cilin vend zuri!!! Media e njohur Shqiptare ka shpallur personazhin e vitit. Ne vend te pare jane renditur studentet, ne vendin e dyte eshte renditur Elvis Naci, duke lene pas kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Bashkise Erion Veliaj dhe shume kengetare te njohur. Teologu qe ktheu lotet e trishtimit ne lot gezimi. U ndihmuan me mijera familje dhe u dhuruan me dhjetra banesa, dhe u shpetuan jete njerezish. Si e komentoni ju renditjen?